Novinky

Řecké ostrovy a imigranti

Dle tohoto bulváru se turisté musejí dívat na uprchlíky a mají naprosto zkaženou dovolenou. Například uvedl příklad paní, která si nemohla vychutnat svůj gyros, protože z taverny viděla uprchlíka, který určitě trpěl hlady.

Uprchlický problém jistě nelze zlehčovat, nicméně člověk jedoucí do Řecka si i nadále může užívat nádhernou dovolenou plnou dobrého jídla, příjemných lidí a neopakovatelných zážitků. Samozřejmě je šance, že se turista setká s uprchlíky. Pohled to možná není příjemný, ale jde pouze o vizuální stránku. Mají Japonci vynechat ze svého programu Prahu, nebo Paříž, protože zde mohou narazit na bezdomovce, či narkomana?

Takže závěrem bychom vám doporučili, abyste nedali na bulvár a na vlastní oči se přesvědčili, že je Řecko stále turistická top destinace. Zajeďte si do Řecka a užijte si ho plnými doušky. A pokud uvidíte uprchlíky, tak vězte, že tito lidé v této fázi nemají zájem krást a dělat nepořádek. To se děje až v druhé fázi, kdy nedojde k jejich začlenění do společnosti. Řecko je ráj na zemi a i takový ráj má bohužel své „mouchy“, nicméně odmítnete výborný steak kvůli tomu, že na krávu sem tam sedne nějaká ta moucha :)? Pokud vás tento článek alespoň trochu přesvědčil, tak vám popřejeme krásnou řeckou dovolenou a vám ostatním nabízíme mnoho jiných destinací, kde je také krásně ;)!