• V blízkosti Národního muzea
  • Pohodlně vybavené pokoje
  • Uprostřed centra města

FLY AND SLEEP - OMEGAAmsterdam, Fly and Sleep

Zájezd si právě prohlíží 34 lidí!

Od ,- Kč


Termíny zájezdů do tohoto hotelu
Popis

Nizozemsko - Amsterdam. Hlavní a zároveň nejlidnatější město Nizozemského království. Leží v provincii severní Holand na řece Amstel; která je proslulá kanály; galeriemi s obrazy slavných mistrů. Historicky je toto město známé jako centrum světového obchodu. Je jednou z nejnavštěvovanějších metropolí; turisty nejvíce lákají díla Vincenta Van Gogha a také ochutnávka nizozemských sýrů. Nádherné historické centrum je protkáno množstvím kanálů; proto se městu přezdívá Benátky severozápadu.

Hotel sousedí s budovou Národního muzea a v jeho blízkosti se nachází další dvě významná muzea – Městské muzeum a Muzeum Van Gogha. Díky výborné poloze hotelu; který je postaven uprostřed centra je zde bohatý noční život; navštívit můžete divadlo; kino; diskotéky; kasino. Nedaleko je také obchodní centrum a několik restaurací. Hotel má 32 pohodlně vybavených pokojů.

 

LET JE REALIZOVÁN NA PRAVIDELNÉ LINCE. HOTEL I LETENKY JSOU NA ZPĚTNÉ POTVRZENÍ. CENY JSOU PLATNÉ PŘI DOSTUPNOSTI LETENKY V OPTIMÁLNÍ KNIHOVACÍ TŘÍDĚ A MOHOU SE MĚNIT.

Cena zahrnuje - 3 noci v hotelu se snídaní; letenku Praha - Amsterdam - Praha v optimální knihovací třídě; povinné pojištění CK.

Stravování

  • snídaně